under_top.png, 25kB

WWW stránky na míru

Potřebujete firemní prezentaci?

Tato varianta je optimální pro firmy a živnostníky, kteří poskytují služby, případně obchodují pouze s několika málo druhy zboží a není potřeba programovat e-shop. Navrhnu grafické řešení, jméno domény, programování na úrovni HTML a CSS validní dle W3C standardů. V ceně je také SEO optimalizace pro vyhledávače. Cena takové prezentace je obvykle dle pracnosti od 8 až 10 tis. Kč. Nabízím také možnost vytvoření loga a jednotné firemní identity, cenová kalkulace na vyžádání.

Příklady: www.triplex.cz , www.autmes.cz, www.inetbon.cz, www.kosut.org, Hillhouse Hotel Dereham a Wymondham, Beeches Lodge Norwich a další.

Chcete vlastní e-shop na míru

Ve spolupráci se zkušenými programátory navrhneme a zhotovíme e-shop na míru vašim požadavkům. E-shop bude optimalizovaný pro SEO, bude obsahovat administrační část, kde budete moci vkládat výrobky a produkty, nastavovat marketingové akce atd. Pro detailnější informace mě prosím kontaktujte.

Luxusní galanterie Elega, nebo Zdravotnické zásobování

Máte zájem o webový projekt jiného charakteru

V případě webového projektu jiného charakteru mě prosím kontaktujte a společně vymyslíme nějaké řešení. Registr ministerstva financí DotInfo www.porodnice.cz, www.dpmhk.cz, Nezapomeňte, že i malá a začínající firma může na webu vypadat velkolepě a vzbuzovat dojem rozsáhlého zázemí.

Jste šéfem IT firmy a hledáte externí dodávky grafiky, bannerů, newsletterů nebo spolupráci při designování aplikace, uživatelského rozhraní? Neváhejte mě kontaktovat.

Reference: Syscom Software spol s r.o., Materna Communications a.s., Interactive Media a.s., CTR spol. s r.o.

Vít Šafránek: tel: 608 979 103

vitsafranek@vitsafranek.com