under_top.png, 25kB

Web design a grafika pro internetové stránky

Jsou velmi důležitými prvky vaší webové prezentace. Vysvětlili jsme si v kostce jak návštěvníka na web přivést, teď jak ho tam i udržet. Podle různých výzkumů máte asi třicet vteřin na to abyste návštěvníka stránek zaujali, jinak odchází. Neexistuje univerzální řešení pro všechny weby, uvedu ty nejběžnější případy.

Internetové stránky k přímému prodeji – eshop, internetový obchod

zdravotnicke_zasobovani_web.png, 144kB Tak tady platí, že musí vést nejpřímější cesta k objednání. Žádné velké okliky a tlačítka jako editovat košík se již v moderních e-shopech příliš nepoužívají. Internetový obchod na zakázku vás přijde dráž než zakoupení již hotového, má však velké výhody. E-shop na zakázku lze přizpůsobit na míru vašim požadavkům a nemusíte platit žádné další měsíční poplatky za provoz. Pozor – neplést si poplatky za provoz e-shopu s inzercí, nebo marketingem! Jednou z důležitých věcí je rychlost načítání internetového obchodu, zákazník čekat nechce!

Příklad přehledného a profesionálně SEO optimalizovaného internetového obchodu Zdravotnické zásobování HK.

Při hledání slov „Roušky pro pacienty“, nebo „stomatologické kelímky“ je tento e-shop na prvním místě ve vyhledávání, hned za placenými odkazy.

triplex_web_2.png, 112kB

Firemní prezentace pro propagaci služeb

Zde je nutné návštěvníka zaujmout a udržet. Kvalitní grafika je nutností a je důležité zjistit cílovou skupinu zákazníků a klientů. Grafický návrh webových stránek obvykle vzniká po seznámení s firemním zázemím.