under_top.png, 25kB

Web audit - zhodnocení vašich internetových stránek

Zjištění, proč Vaše firemní stránky nemají návštěvnost, nebo nepřinášejí zisk

Jedná se o zpracování posudku již hotových internetových prezentací. Jednoduše řečeno, máte-li internetové stránky, které pro firmu nemají žádný přínos, je potřeba najít příčinu.

Pokud nevíte jakou máte návštěvnost, je třeba umístit na web měřící kódy a začít sledovat celkovou návštěvnost, kolik stran si návštěvník prohlédl, odkud přišel a případně co si u Vás objednal, nebo jestli Vás kontaktoval s poptávkou. Pokud stránky vykazují nízkou, nebo nulovou návštěvnost, pak příčin může být mnoho.

Namátkou uvedu nejběžnější:
  • Stránky jsou nezajímavé, mají zastaralý design, protože jsou z doby kdy jste firmu budovali. Snahou bývá v té době ušetřit a výsledek tomu bohužel často odpovídá.
  • Komplikovaná a nepřehledná navigace ve stránkách. Chybějící ceník služeb.
  • Stránky nejsou optimalizované (SEO), tzn. že se ve vyhledávačích Seznam a Google nezobrazují na předních pozicích.
  • Stránky obsahují příliš mnoho textu, úvodní stránka začíná "Vítáme Vás na našich stránkách" a následuje popis těžkých začátků firmy. Nebo naopak text víceméně chybí, stránka obsahuje pouze pár fotografií a poslední aktualizace proběhla před lety.
Cena web auditu je pevná a činí 2500,- Kč. Zahrnuje zpracování a posudek webové prezentace a obsahuje hodnocení grafického designu, SEO optimalizace a uživatelské přívětivosti, co se navigace uvnitř webu týče. Obsahuje návrh řešení pro odstranění nedostatků. Součástí služby je umístění měřícího kódu Google Analytics a vyhodnocení výsledků (vyžaduje aspoň měsíc provozu).

Máte nevyhovující, nebo zastaralé webové stránky

Pokud byste rádi vylepšili vzhled vašich stránek a provedli tzv. re-design který je obecně doporučován každé dva až tři roky, pak využijte současné nabídky, kdy v prosinci a lednu nabízím slevy 25%. Můžete se podívat do ceníku, kde jsou uvedeny orientační ceny, případně mě neváhejte kontaktovat abychom nalezli společné řešení.

Nabízím také možnost vytvoření loga, či jeho re-designu, jednotné firemní identity, e-shopu. Co nejdříve, nejpozději do 24h (v pracovní dny) se Vám ozvu.

Pokud vše funguje jak má, můžete prodávat reklamu

Jste spokojeni s návštěvností a funkčností vašeho webu? Přináší vám zákazníky i objednávky? Můžete navíc získávat peníze přímo implementací reklamních ploch a textů, PR článků atd. Pro možnosti reklamy mě prosím kontaktujte.

Vít Šafránek: tel: 608 979 103, vitsafranek@vitsafranek.com